MEA

Tjänstgöringstid : 5659 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 435 072 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Fux
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 7868.94

Uthållighet
444.44
888.88
Snabbhet
618.4905
1236.98
Dressyr
1039.229
2078.46
Galopp
708.503
1417.01
Trav
916.4345
1832.87
Hoppning
207.374
414.75
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 96 cm
Kön: hingstVikt: 96 kg
Päls: Fux Född: 21/10/2026
Uppfödare: MEA

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25465.83
Uthållighet2876.64  Galopp4585.78
Snabbhet4003.17  Trav5931.61
Dressyr6726.40  Hoppning1342.23
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2876.64
2876.64
2876.64
Snabbhet
4003.17
4003.17
4003.17
4003.17
Dressyr
6726.4
6726.4
6726.4
6726.4
6726.4
6726.4
Galopp
4585.78
4585.78
4585.78
4585.78
Trav
5931.61
5931.61
5931.61
5931.61
5931.61
Hoppning
1342.23
1342.23
Denna häst har 2490 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Brun
Hingst är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertHingst kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertHingst kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information