MEA

Tjänstgöringstid : 5659 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 435 072 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Mörkbrun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 7944.62

Uthållighet
448.7895
897.58
Snabbhet
624.356
1248.71
Dressyr
1049.109
2098.22
Galopp
715.36
1430.72
Trav
925.267
1850.53
Hoppning
209.4295
418.86
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 87 cm
Kön: stoVikt: 87 kg
Päls: Mörkbrun Född: 21/10/2026
Uppfödare: MEA

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 25586.54
Uthållighet2890.75  Galopp4607.79
Snabbhet4021.62  Trav5959.85
Dressyr6757.55  Hoppning1348.98
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2890.75
2890.75
2890.75
Snabbhet
4021.62
4021.62
4021.62
4021.62
Dressyr
6757.55
6757.55
6757.55
6757.55
6757.55
6757.55
Galopp
4607.79
4607.79
4607.79
4607.79
4607.79
Trav
5959.85
5959.85
5959.85
5959.85
5959.85
Hoppning
1348.98
1348.98
Denna häst har 2501 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Gulbrun
Sto är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information