Zenith

Tjänstgöringstid : 2977 dagar
allmän ranking : 82a
Reserv : 1 025 647 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Avblekbar skimmel
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 6816.93

Uthållighet
385.49
770.98
Snabbhet
535.374
1070.75
Dressyr
901.048
1802.10
Galopp
613.28
1226.56
Trav
793.8195
1587.64
Hoppning
179.452
358.90
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 84 cm
Kön: hingstVikt: 84 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 15/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 22321.30
Uthållighet2524.48  Galopp4016.24
Snabbhet3506.05  Trav5198.56
Dressyr5900.77  Hoppning1175.19
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2524.49
2524.49
2524.49
Snabbhet
3506.05
3506.05
3506.05
3506.05
Dressyr
5900.77
5900.77
5900.77
5900.77
5900.77
Galopp
4016.24
4016.24
4016.24
4016.24
Trav
5198.56
5198.56
5198.56
5198.56
5198.56
Hoppning
1175.19
1175.19
Denna häst har 2175 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Mörkbrun
Automatiserat köp är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information