Azalea

Tjänstgöringstid : 2638 dagar
allmän ranking : 95e
Reserv : 14 691 361 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Avblekbar skimmel
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 6833.31

Uthållighet
386.1955
772.39
Snabbhet
536.987
1073.97
Dressyr
903.3305
1806.66
Galopp
614.5245
1229.05
Trav
795.8845
1591.77
Hoppning
179.732
359.46
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 88 cm
Kön: stoVikt: 88 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 15/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 22243.84
Uthållighet2514.29  Galopp4000.81
Snabbhet3496.01  Trav5181.54
Dressyr5881.06  Hoppning1170.13
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2514.29
2514.29
2514.29
Snabbhet
3496.01
3496.01
3496.01
3496.01
Dressyr
5881.06
5881.06
5881.06
5881.06
5881.06
Galopp
4000.81
4000.81
4000.81
4000.81
Trav
5181.54
5181.54
5181.54
5181.54
5181.54
Hoppning
1170.13
1170.13
Denna häst har 2169 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Avblekbar skimmel
S är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertS kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information