Jeanette

Tjänstgöringstid : 5123 dagar
allmän ranking : 247e
Reserv : 76 672 729 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Efemär KWPN Gulvit
12:30
Energi
25%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 310.00

Uthållighet
14.9
29.80
Snabbhet
29.45
58.90
Dressyr
36.25
72.50
Galopp
23.25
46.50
Trav
20.15
40.30
Hoppning
31
62.00
Ras: Efemär KWPNÅlder: 21 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 155 cm
Kön: hingstVikt: 480 kg
Päls: Gulvit Född: 15/10/2026
Uppfödare: Jeanette Inkomster: 5 080 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 01102
Travlopp 01130
Fälttävlan 01520
Hästhoppning 01001
Dressyr 02010
Genetisk potential Totalt: 310.00
Uthållighet31.00  Galopp46.50
Snabbhet58.90  Trav40.29
Dressyr71.30  Hoppning62.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Efemär KWPN
100.0%
selleclassique1x1* Engelsk sadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

falabellaFalabella

dressyr: +9, galopp +7, trav: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Brief Encounter är en efemär häst.

De efemära hästarna besöker din avelsgård under begränsad tid.

Du kan sköta om dem, träna dem, ställa upp i tävlingar med dem och avla dem för att vinna priser och klättra i spelarrankningen.

De kan inte inackorderas på ett ridcenter.

De åldras i steg om 6 månader.

De här hästarna kan inte säljas.

Ridcenter

Brief Encounter är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 40
arbreStamtavla
chevalAvkomma