Missbrandy

Tjänstgöringstid : 4331 dagar
allmän ranking : 9e
Reserv : 1 295 205 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tennessee Walker Svart
14:00
Energi
16%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 30554.84

Uthållighet
3441.5175
6883.03
Snabbhet
1934.083
3868.17
Dressyr
3120.9145
6241.83
Galopp
867.854
1735.71
Trav
4371.249
8742.50
Hoppning
1541.8035
3083.61
Ras: Tennessee WalkerÅlder: 10 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 159 cm
Kön: hingstVikt: 510 kg
Päls: Svart Född: 15/10/2026
Uppfödare: Missbrandy Inkomster: 2 212 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0013
Trail 0230
Reining 02000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 26510.26
Uthållighet5713.01  Galopp2501.11
Snabbhet3210.63  Trav6997.84
Dressyr5180.80  Hoppning2906.87
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: MB 14 iƞνictʋs
Moder: MB 15 iƞνictʋs
Tennessee Walker
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5713.01
5713.01
5713.01
5713.01
5713.01
Snabbhet
3210.63
3210.63
3210.63
3210.63
Dressyr
5180.8
5180.8
5180.8
5180.8
5180.8
Galopp
2501.11
2501.11
2501.11
Trav
6997.84
6997.84
6997.84
6997.84
6997.84
6997.84
Hoppning
2906.87
2906.87
2906.87
Denna häst har 2595 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

MB 16 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

MB 16 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 4
arbreStamtavla
chevalAvkomma