Idodidode

Tjänstgöringstid : 1288 dagar
allmän ranking : 764e
Reserv : 4 421 399 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Efemär KWPN Konstantskimmel
20:00
Energi
24%
Hälsa
100%
Moral
90%

Färdigheter

Totalt: 230.21

Uthållighet
6.201
12.40
Snabbhet
29.4485
58.90
Dressyr
35.6485
71.30
Galopp
6.86
13.72
Trav
5.9455
11.89
Hoppning
31.0005
62.00
Ras: Efemär KWPNÅlder: 13 år
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: stoVikt: 474 kg
Päls: Konstantskimmel Född: 15/10/2026
Uppfödare: Idodidode Inkomster: 2 640 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0100
Travlopp 0000
Fälttävlan 0532
Hästhoppning 01311
Dressyr 0100
Genetisk potential Totalt: 310.00
Uthållighet31.00  Galopp46.50
Snabbhet58.90  Trav40.29
Dressyr71.30  Hoppning62.00
BLUP:
97.04
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Efemär KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Quickstep är en efemär häst.

De efemära hästarna besöker din avelsgård under begränsad tid.

Du kan sköta om dem, träna dem, ställa upp i tävlingar med dem och avla dem för att vinna priser och klättra i spelarrankningen.

De kan inte inackorderas på ett ridcenter.

De åldras i steg om 6 månader.

De här hästarna kan inte säljas.

Ridcenter

Quickstep är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma