Missbrandy

Tjänstgöringstid : 4331 dagar
allmän ranking : 9e
Reserv : 1 108 891 equus
Ägarhistorik

Rosetter

09:00
Energi
50%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 35350.11

Uthållighet
3710.0895
7420.18
Snabbhet
5022.264
10044.53
Dressyr
3325.4985
6651.00
Galopp
2973.14
5946.28
Trav
627.8905
1255.78
Hoppning
2016.175
4032.35
Ras: Arabiskt fullblodÅlder: 25 år 8 månader
Art: RidpegasusHöjd: 157 cm
Kön: valackVikt: 446 kg
Päls: Flugskimmel Född: 16/10/2026
Uppfödare: Tessimmi Inkomster: 7 178 Equus
Genetisk potential Totalt: 26810.40
Uthållighet5598.87  Galopp4527.71
Snabbhet7089.29  Trav1461.40
Dressyr5065.21  Hoppning3067.92
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5598.87
5598.87
5598.87
5598.87
5598.87
Snabbhet
7089.29
7089.29
7089.29
7089.29
7089.29
7089.29
Dressyr
5065.21
5065.21
5065.21
5065.21
5065.21
Galopp
4527.71
4527.71
4527.71
4527.71
Trav
1461.4
1461.4
Hoppning
3067.92
3067.92
3067.92
Denna häst har 2623 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +40, snabbhet: +40, dressyr: +40, galopp +40, trav: +40, hoppning: +40

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sangmedusePegas

uthållighet: +3, snabbhet: +4, dressyr: +4

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

falabellaFalabella

uthållighet: +8, snabbhet: +9, galopp +7

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

bridewesternposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

sellewesternposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

cramponsBroddar

snabbhet: +12

tapiswesternposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6


Grand Prix

oktober 2026
coupewestern2

Ridcenter

Fram till:
22 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Ⳙⲛⳑⲉⲇ⳽ⲏ är en laghäst och kan därför inte avlas.
Ⳙⲛⳑⲉⲇ⳽ⲏ är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma