Missbrandy

Tjänstgöringstid : 4330 dagar
allmän ranking : 9e
Reserv : 1 294 935 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tennessee Walker Fux
10:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
84%

Färdigheter

Totalt: 31937.33

Uthållighet
3440.9405
6881.88
Snabbhet
1934.2155
3868.43
Dressyr
3120.9445
6241.89
Galopp
1174.394
2348.79
Trav
4547.3945
9094.79
Hoppning
1750.7775
3501.55
Ras: Tennessee WalkerÅlder: 18 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 466 kg
Päls: Fux Född: 21/10/2026
Uppfödare: Missbrandy Inkomster: 3 739 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0162
Cutting 0005
Trail 0358
Reining 02000
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 26561.32
Uthållighet5723.45  Galopp2505.67
Snabbhet3217.26  Trav7011.61
Dressyr5191.18  Hoppning2912.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: MB 24 iƞνictʋs
Moder: MB 23 iƞνictʋs
Tennessee Walker
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5723.45
5723.45
5723.45
5723.45
5723.45
Snabbhet
3217.26
3217.26
3217.26
3217.26
Dressyr
5191.19
5191.19
5191.19
5191.19
5191.19
Galopp
2505.67
2505.67
2505.67
Trav
7011.61
7011.61
7011.61
7011.61
7011.61
7011.61
Hoppning
2912.14
2912.14
2912.14
Denna häst har 2600 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

MB 25 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

MB 25 är en laghäst och kan därför inte avlas.
Nästa betäckning: 19 år 2 månader
reproductionBetäckningar: 5
arbreStamtavla
chevalAvkomma