asterix

Tjänstgöringstid : 144 dagar
allmän ranking : 436e
Reserv : 41 970 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Arabiskt fullblod Körsbärsbrun
22:00
Energi
21%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 29011.78

Uthållighet
3207.4015
6414.80
Snabbhet
4110.5425
8221.08
Dressyr
2904.4175
5808.84
Galopp
2678.3255
5356.65
Trav
133.018
266.04
Hoppning
1472.1865
2944.37
Ras: Arabiskt fullblodÅlder: 13 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 150 cm
Kön: hingstVikt: 479 kg
Päls: Körsbärsbrun Född: 19/10/2026
Uppfödare: asterix Inkomster: 3 116 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 016205
Trail 0000
Reining 0042
Western pleasure 0000
droite
Genetisk potential Totalt: 25500.48
Uthållighet5330.26  Galopp4308.27
Snabbhet6742.35  Trav1390.10
Dressyr4811.85  Hoppning2917.65
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
5330.26
5330.26
5330.26
5330.26
5330.26
Snabbhet
6742.35
6742.35
6742.35
6742.35
6742.35
6742.35
Dressyr
4811.85
4811.85
4811.85
4811.85
4811.85
Galopp
4308.27
4308.27
4308.27
4308.27
Trav
1390.1
1390.1
Hoppning
2917.65
2917.65
2917.65
Denna häst har 2494 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +14, snabbhet: +14, dressyr: +14, galopp +14, trav: +14, hoppning: +14

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
18 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

A okt4 25500.48 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma