Zenith

Tjänstgöringstid : 2977 dagar
allmän ranking : 82a
Reserv : 1 025 619 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Gulbrun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 6919.40

Uthållighet
391.5705
783.14
Snabbhet
543.485
1086.97
Dressyr
914.62
1829.24
Galopp
622.7015
1245.40
Trav
805.1625
1610.33
Hoppning
182.1585
364.32
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 91 cm
Kön: hingstVikt: 91 kg
Päls: Gulbrun Född: 21/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 22241.71
Uthållighet2517.33  Galopp4003.22
Snabbhet3493.96  Trav5176.22
Dressyr5879.91  Hoppning1171.06
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2517.33
2517.33
2517.33
Snabbhet
3493.96
3493.96
3493.96
3493.96
Dressyr
5879.91
5879.91
5879.91
5879.91
5879.91
Galopp
4003.22
4003.22
4003.22
4003.22
Trav
5176.23
5176.23
5176.23
5176.23
5176.23
Hoppning
1171.06
1171.06
Denna häst har 2167 ypperlighetsstjärnor.

Den här hästen har inte några bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Gulbrun
Automatiserat köp är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information