Azalea

Tjänstgöringstid : 2638 dagar
allmän ranking : 95e
Reserv : 14 629 434 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Gulbrun
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 6792.49

Uthållighet
384.242
768.48
Snabbhet
533.507
1067.01
Dressyr
897.6145
1795.23
Galopp
610.7935
1221.59
Trav
791.195
1582.39
Hoppning
178.8935
357.79
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 86 cm
Kön: stoVikt: 86 kg
Päls: Gulbrun Född: 21/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 22241.30
Uthållighet2516.32  Galopp3999.96
Snabbhet3493.82  Trav5181.37
Dressyr5878.29  Hoppning1171.54
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2516.32
2516.32
2516.32
Snabbhet
3493.82
3493.82
3493.82
3493.82
Dressyr
5878.29
5878.29
5878.29
5878.29
5878.29
Galopp
3999.96
3999.96
3999.96
3999.96
Trav
5181.37
5181.37
5181.37
5181.37
5181.37
Hoppning
1171.54
1171.54
Denna häst har 2167 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Isabell
S är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertS kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information