MEA

Tjänstgöringstid : 5659 dagar
allmän ranking : 4e
Reserv : 1 893 469 787 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Svart
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 6687.77

Uthållighet
378.0235
756.05
Snabbhet
525.4975
1050.99
Dressyr
883.215
1766.43
Galopp
602.012
1204.02
Trav
779.1615
1558.32
Hoppning
175.974
351.95
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 94 cm
Kön: stoVikt: 94 kg
Päls: Svart Född: 21/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 21517.91
Uthållighet2432.59  Galopp3873.95
Snabbhet3381.58  Trav5013.91
Dressyr5683.49  Hoppning1132.39
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2432.59
2432.59
2432.59
Snabbhet
3381.58
3381.58
3381.58
3381.58
Dressyr
5683.49
5683.49
5683.49
5683.49
5683.49
Galopp
3873.95
3873.95
3873.95
3873.95
Trav
5013.91
5013.91
5013.91
5013.91
5013.91
Hoppning
1132.39
1132.39
Denna häst har 2096 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Avblekbar skimmel
Automatiserat köp är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertAutomatiserat köp kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information