Tórpets Ranch

Tjänstgöringstid : 2 dagar
allmän ranking : 7297e
Reserv : 7 663 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Marwari Svart
17:30
Energi
27%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 848.33

Uthållighet
77.6405
155.28
Snabbhet
65.54
131.08
Dressyr
112.7105
225.42
Galopp
56.9035
113.81
Trav
57.7525
115.50
Hoppning
53.618
107.24
Ras: MarwariÅlder: 4 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 152 cm
Kön: hingstVikt: 455 kg
Päls: Svart Född: 24/10/2026
Uppfödare: Tórpets Ranch

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 3463.00
Uthållighet692.60  Galopp865.75
Snabbhet588.71  Trav311.67
Dressyr554.08  Hoppning450.19
BLUP:
-68.62
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Marwari
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
692.6
692.6
Snabbhet
588.71
588.71
Dressyr
554.08
554.08
Galopp
865.75
865.75
Trav
311.67
311.67
Hoppning
450.19
450.19
Denna häst har 290 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

brideclassique1x1* Engelskt träns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

selleclassique2x2** Engelsk sadel

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
23 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 5
arbreStamtavla
chevalAvkomma