Malena_Memory

Tjänstgöringstid : 4963 dagar
allmän ranking : 53e
Reserv : 2 990 311 equus
Ägarhistorik
Föl Lusitano Avblekbar skimmel
09:00
Energi
85%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 4557.70

Uthållighet
256.7625
513.52
Snabbhet
355.538
711.08
Dressyr
610.111
1220.22
Galopp
408.0825
816.16
Trav
528.4365
1056.87
Hoppning
119.9195
239.84
Ras: LusitanoÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 94 cm
Kön: stoVikt: 94 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 26/10/2026
Uppfödare: Malena_Memory

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 22407.56
Uthållighet2524.69  Galopp4012.61
Snabbhet3495.95  Trav5196.03
Dressyr5999.12  Hoppning1179.15
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2524.7
2524.7
2524.7
Snabbhet
3495.95
3495.95
3495.95
3495.95
Dressyr
5999.12
5999.12
5999.12
5999.12
5999.12
Galopp
4012.61
4012.61
4012.61
4012.61
Trav
5196.03
5196.03
5196.03
5196.03
5196.03
Hoppning
1179.15
1179.15
Denna häst har 2183 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Svart
Sto 22407.56 är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertSto 22407.56 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertSto 22407.56 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information