Malena_Memory

Tjänstgöringstid : 4964 dagar
allmän ranking : 52a
Reserv : 2 860 274 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Mörkbrun
10:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 24259.62

Uthållighet
512.331
1024.66
Snabbhet
2078.911
4157.82
Dressyr
3629.476
7258.95
Galopp
2423.976
4847.95
Trav
3138.71
6277.42
Hoppning
346.406
692.81
Ras: LusitanoÅlder: 11 år
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 469 kg
Päls: Mörkbrun Född: 27/10/2026
Uppfödare: Malena_Memory Inkomster: 178 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 01901
Dressyr 0100
Genetisk potential Totalt: 22501.27
Uthållighet2537.55  Galopp4027.21
Snabbhet3508.00  Trav5214.67
Dressyr6030.03  Hoppning1183.81
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2537.55
2537.55
2537.55
Snabbhet
3508
3508
3508
3508
Dressyr
6030.03
6030.03
6030.03
6030.03
6030.03
Galopp
4027.21
4027.21
4027.21
4027.21
Trav
5214.67
5214.67
5214.67
5214.67
5214.67
Hoppning
1183.81
1183.81
Denna häst har 2193 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +36, snabbhet: +36, dressyr: +36, galopp +36, trav: +36, hoppning: +36

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
28 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot 3*** westernsadel 3*** westernträns 1* westernschabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Sto 22501.27 98 är en laghäst och kan därför inte avlas.
Nästa betäckning: 11 år 10 månader
reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma