Sundragon

Tjänstgöringstid : 639 dagar
allmän ranking : 957e
Reserv : 707 105 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Efemär KWPN Musblack
21:00
Energi
29%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 430.00

Uthållighet
21.5
43.00
Snabbhet
40.85
81.70
Dressyr
49.45
98.90
Galopp
32.25
64.50
Trav
27.95
55.90
Hoppning
43
86.00
Ras: Efemär KWPNÅlder: 11 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 154 cm
Kön: hingstVikt: 507 kg
Päls: Musblack Född: 27/10/2026
Uppfödare: Sundragon Inkomster: 1 755 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 01500
Travlopp 0200
Fälttävlan 0500
Hästhoppning 0610
Dressyr 0902
Genetisk potential Totalt: 430.00
Uthållighet43.00  Galopp64.50
Snabbhet81.70  Trav55.90
Dressyr98.90  Hoppning86.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Efemär KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Time Flies är en efemär häst.

De efemära hästarna besöker din avelsgård under begränsad tid.

Du kan sköta om dem, träna dem, ställa upp i tävlingar med dem och avla dem för att vinna priser och klättra i spelarrankningen.

De kan inte inackorderas på ett ridcenter.

De åldras i steg om 6 månader.

De här hästarna kan inte säljas.

Ridcenter

Time Flies är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma