Luzi-fer

Tjänstgöringstid : 5840 dagar
allmän ranking : 106e
Reserv : 920 761 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Engelskt fullblod Isabell
11:00
Energi
97%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 7281.01

Uthållighet
356.3965
712.79
Snabbhet
814.7685
1629.54
Dressyr
729.535
1459.07
Galopp
1033.9085
2067.82
Trav
78.708
157.42
Hoppning
627.19
1254.38
Ras: Engelskt fullblodÅlder: 11 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 168 cm
Kön: hingstVikt: 499 kg
Päls: Isabell Född: 02/10/2018
Uppfödare: Luzi-fer Inkomster: 1 643 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 020100
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 01620
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 6363.68
Uthållighet719.95  Galopp1696.70
Snabbhet1333.17  Trav348.10
Dressyr1201.96  Hoppning1063.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
719.95
719.95
Snabbhet
1333.17
1333.17
Dressyr
1201.96
1201.96
Galopp
1696.7
1696.7
1696.7
Trav
348.107
348.107
Hoppning
1063.79
1063.79
Denna häst har 579 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +40, snabbhet: +40, dressyr: +40, galopp +40, trav: +40, hoppning: +40

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
11 februari 2027
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 6
arbreStamtavla
chevalAvkomma