Cursed Oasis

Tjänstgöringstid : 2787 dagar
allmän ranking : 57e
Reserv : 301 745 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Mustang Rödskimmel
08:30
Energi
76%
Hälsa
10%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 7552.14

Uthållighet
909.25
1818.50
Snabbhet
1156.63
2313.26
Dressyr
348.5345
697.07
Galopp
893.155
1786.31
Trav
120.232
240.46
Hoppning
348.2665
696.53
Ras: MustangÅlder: 60 år
Art: RidhästHöjd: 155 cm
Kön: valackVikt: 20 kg
Päls: Rödskimmel Född: 04/11/2018
Uppfödare: Vitadrottningen Inkomster: 9 842 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 00911
Travlopp 0000
Fälttävlan 0002
Hästhoppning 0110
Dressyr 0251
droite
Genetisk potential Totalt: 6805.45
Uthållighet1362.88  Galopp1359.81
Snabbhet1749.31  Trav388.66
Dressyr972.77  Hoppning972.01
BLUP:
76.32
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1362.88
1362.88
Snabbhet
1749.31
1749.31
1749.31
Dressyr
972.772
972.772
Galopp
1359.81
1359.81
Trav
388.667
388.667
Hoppning
972.01
972.01
Denna häst har 623 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +38, snabbhet: +38, dressyr: +38, galopp +38, trav: +38, hoppning: +38

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
26 oktober 2026
Box:
box 1* vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

u1818, g1786, h696 är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma