Casio

Tjänstgöringstid : 331 dagar
allmän ranking : 372a
Reserv : 1 181 156 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Mustang Brun
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 1568.81

Uthållighet
156.697
313.39
Snabbhet
202.0715
404.14
Dressyr
111.9955
223.99
Galopp
156.946
313.89
Trav
44.825
89.65
Hoppning
111.872
223.74
Ras: MustangÅlder: 5 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 154 cm
Kön: stoVikt: 452 kg
Päls: Brun Född: 06/07/2020
Uppfödare: Casio

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 7586.13
Uthållighet1515.44  Galopp1517.85
Snabbhet1954.27  Trav433.50
Dressyr1083.13  Hoppning1081.93
BLUP:
-70.29
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1515.44
1515.44
Snabbhet
1954.27
1954.27
1954.27
Dressyr
1083.13
1083.13
Galopp
1517.85
1517.85
Trav
433.509
433.509
Hoppning
1081.93
1081.93
Denna häst har 702 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +8, galopp +8, trav: +8, hoppning: +8


Ridcenter

Fram till:
12 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma