Vitadrottningen

Tjänstgöringstid : 3769 dagar
allmän ranking : 3e
Reserv : 1 010 396 888 equus
Ägarhistorik
Föl Hannoveranare Konstantskimmel
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 519.37

Uthållighet
29.741
59.48
Snabbhet
49.278
98.56
Dressyr
54.084
108.17
Galopp
43.8765
87.75
Trav
14.229
28.46
Hoppning
68.4785
136.96
Ras: HannoveranareÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 87 cm
Kön: hingstVikt: 87 kg
Päls: Konstantskimmel Född: 18/10/2020
Uppfödare: Vitadrottningen

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 6053.65
Uthållighet693.29  Galopp1022.82
Snabbhet1148.74  Trav331.69
Dressyr1260.77  Hoppning1596.33
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
693.298
693.298
Snabbhet
1148.74
1148.74
Dressyr
1260.77
1260.77
Galopp
1022.82
1022.82
Trav
331.695
331.695
Hoppning
1596.33
1596.33
1596.33
Denna häst har 549 ypperlighetsstjärnor.

bucephaleBukefalos

dressyr: +3


Ridcenter

Ridenhörning Konstantskimmel
hi är yngre än 6 månader gammal och bor med sin mamma, så du behöver inte placera den i ett ridcenter än.

Träning

pictoalerthi kommer att kunna tränas vid 2 år.
Han är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalerthi kommer att kunna ge betäckningserbjudanden vid 2 år 6 månader.
Han är bara några timmar nu!

Information