Draugur

Tjänstgöringstid : 3252 dagar
allmän ranking : 49e
Reserv : 220 837 587 equus
Ägarhistorik

Puercoespína

companionporcepic2
hanabi
18:00
Energi
84%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 11160.00

Uthållighet
950
1900.00
Snabbhet
875
1750.00
Dressyr
950
1900.00
Galopp
935
1870.00
Trav
950
1900.00
Hoppning
920
1840.00
Ras: GudomligÅlder: 2993 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 149 cm
Kön: hingstVikt: 414 kg
Päls: Gudomlig Född: 15/02/2021
Uppfödare: Draugur Inkomster: 1 539 217 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 02114
Cutting 0145
Trail 0926857958
Reining 0417602605
Western pleasure 0033
droite
Genetisk potential Totalt: 11160.00
Uthållighet1900.00  Galopp1870.00
Snabbhet1750.00  Trav1900.00
Dressyr1900.00  Hoppning1840.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1900
1900
1900
Snabbhet
1750
1750
1750
Dressyr
1900
1900
1900
Galopp
1870
1870
1870
Trav
1900
1900
1900
Hoppning
1840
1840
1840
Denna häst har 1062 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +19, snabbhet: +19, dressyr: +19, galopp +19, trav: +19, hoppning: +19

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

companionporcepic2Puercoespína

trav: +2


Hanabi är en av de japanska hästarna.

Han kommer att ge dig omikujis varje dag när han vaknar.

Välj en av dem och vinn ett pris bland:

Hanabi kan inte säljas.

Du kan öka hans färdigheter genom att använda dina pass.

Se en lista på alla som äger Hanabi

Ridcenter

Fram till:
31 augusti 2027
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Hanabi kan inte användas för avel.
arbreStamtavla