09:00
Energi
88%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 18076.03

Uthållighet
2571.465
5142.93
Snabbhet
1516.12
3032.24
Dressyr
1906.39
3812.78
Galopp
1027.24
2054.48
Trav
322.8175
645.63
Hoppning
1693.98
3387.96
Ras: Akhal-TekeÅlder: 61 år 9 månader
Art: RidpegasusHöjd: 165 cm
Kön: valackVikt: 459 kg
Päls: Fux Född: 18/06/2021
Uppfödare: Vargtand Inkomster: 174 182 Equus
Genetisk potential Totalt: 13673.45
Uthållighet3611.54  Galopp1563.64
Snabbhet2311.48  Trav747.58
Dressyr2855.67  Hoppning2583.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3611.54
3611.54
3611.54
3611.54
Snabbhet
2311.49
2311.49
2311.49
Dressyr
2855.67
2855.67
2855.67
Galopp
1563.64
1563.64
Trav
747.583
747.583
Hoppning
2583.53
2583.53
2583.53
Denna häst har 1311 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +16, snabbhet: +16, dressyr: +16, galopp +16, trav: +16, hoppning: +16

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sangmedusePegas

uthållighet: +3, snabbhet: +4, dressyr: +4

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

maleValack

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +4

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

bridewesternposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

sellewesternposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

cramponsBroddar

uthållighet: +12

tapiswesternposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

espritnomadeNomadanden

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11


Ridcenter

Fram till:
26 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Rosetthäst <3 är en laghäst och kan därför inte avlas.
Rosetthäst <3 är en valack och kan därför inte fortplanta sig.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma