Rusalka

Tjänstgöringstid : 1435 dagar
allmän ranking : 15e
Reserv : 6 431 613 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Argentinsk Criollo Konstantskimmel
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3714.10

Uthållighet
440.9885
881.98
Snabbhet
372.7345
745.47
Dressyr
444.147
888.29
Galopp
225.376
450.75
Trav
169.3745
338.75
Hoppning
204.431
408.86
Ras: Argentinsk CriolloÅlder: 9 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 143 cm
Kön: stoVikt: 448 kg
Päls: Konstantskimmel Född: 03/02/2022
Uppfödare: Rusalka Inkomster: 222 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0006
Western pleasure 0000
Genetisk potential Totalt: 11951.84
Uthållighet2972.25  Galopp1384.81
Snabbhet2226.62  Trav1450.62
Dressyr2679.29  Hoppning1238.25
BLUP:
-5.57
-100 0+100

Ursprung

Fader: Hi 13739.97
Moder: Tjej
Argentinsk Criollo
78.1%
Shetlandsponny
18.8%
Lusitano
3.1%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2972.25
2972.25
2972.25
Snabbhet
2226.62
2226.62
2226.62
Dressyr
2679.29
2679.29
2679.29
Galopp
1384.81
1384.81
Trav
1450.62
1450.62
Hoppning
1238.25
1238.25
Denna häst har 1138 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +8, snabbhet: +8, dressyr: +8, galopp +8, trav: +8, hoppning: +8

sellewestern1x1* Westernsadel

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bridewestern1x1* Westernträns

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

falabellaFalabella

uthållighet: +7, dressyr: +8, galopp +9

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
19 oktober 2026
Box:
box 1*
Fördelar:
foder havre

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma