piccasso

Tjänstgöringstid : 1265 dagar
allmän ranking : 53e
Reserv : 1 827 507 equus
Ägarhistorik
Ponny Connemara Svart
08:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 11069.42

Uthållighet
1351.5455
2703.09
Snabbhet
993.514
1987.03
Dressyr
1563.8655
3127.73
Galopp
577.3595
1154.72
Trav
222.4765
444.95
Hoppning
825.9515
1651.90
Ras: ConnemaraÅlder: 9 år 4 månader
Art: PonnyHöjd: 148 cm
Kön: stoVikt: 420 kg
Päls: Svart Född: 30/03/2022
Uppfödare: Skadi Inkomster: 2 581 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0872
Cutting 0000
Trail 0212
Reining 0162
Western pleasure 011212
droite
Genetisk potential Totalt: 12589.75
Uthållighet3322.53  Galopp1440.70
Snabbhet2127.19  Trav688.66
Dressyr2632.69  Hoppning2377.98
BLUP:
41.61
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3322.53
3322.53
3322.53
3322.53
Snabbhet
2127.19
2127.19
2127.19
Dressyr
2632.69
2632.69
2632.69
Galopp
1440.7
1440.7
Trav
688.662
688.662
Hoppning
2377.98
2377.98
2377.98
Denna häst har 1202 ypperlighetsstjärnor.

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

PUSH är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma