Frozt

Tjänstgöringstid : 4529 dagar
allmän ranking : 24e
Reserv : 12 862 896 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Musblack
23:00
Energi
24%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 9092.20

Uthållighet
1428.515
2857.03
Snabbhet
401.989
803.98
Dressyr
1457.43
2914.86
Galopp
587.9935
1175.99
Trav
216.9715
433.94
Hoppning
453.2
906.40
Ras: QuarterÅlder: 24 år
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 451 kg
Päls: Musblack Född: 23/04/2022
Uppfödare: Frozt Inkomster: 21 925 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0042
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 020393190
Genetisk potential Totalt: 15769.33
Uthållighet4160.04  Galopp2496.60
Snabbhet1801.37  Trav860.76
Dressyr3641.52  Hoppning2809.04
BLUP:
32.25
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4160.04
4160.04
4160.04
4160.04
Snabbhet
1801.37
1801.37
1801.37
Dressyr
3641.52
3641.52
3641.52
3641.52
Galopp
2496.6
2496.6
2496.6
Trav
860.765
860.765
Hoppning
2809.04
2809.04
2809.04
Denna häst har 1521 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +16, snabbhet: +16, dressyr: +16, galopp +16, trav: +16, hoppning: +16

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Namn:
Fram till:
20 oktober 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
morot sörp 3*** engelsk sadel 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

h 4622.00 20629.83 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma