Skadi

Tjänstgöringstid : 1801 dagar
allmän ranking : 34e
Reserv : 78 271 equus
Ägarhistorik
Ponny Connemara Avblekbar skimmel
23:45
Energi
32%
Hälsa
100%
Moral
97%

Färdigheter

Totalt: 5987.76

Uthållighet
611.8325
1223.66
Snabbhet
299.3285
598.66
Dressyr
1115.8765
2231.75
Galopp
405.9445
811.89
Trav
126.784
253.57
Hoppning
434.1125
868.23
Ras: ConnemaraÅlder: 7 år 10 månader
Art: PonnyHöjd: 146 cm
Kön: stoVikt: 427 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 30/04/2022
Uppfödare: Skadi Inkomster: 3 863 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 012452
Western pleasure 001424
Genetisk potential Totalt: 12580.05
Uthållighet3321.24  Galopp1438.97
Snabbhet2124.98  Trav687.68
Dressyr2629.08  Hoppning2378.10
BLUP:
0.67
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3321.24
3321.24
3321.24
3321.24
Snabbhet
2124.98
2124.98
2124.98
Dressyr
2629.08
2629.08
2629.08
Galopp
1438.97
1438.97
Trav
687.685
687.685
Hoppning
2378.1
2378.1
2378.1
Denna häst har 1200 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +12, snabbhet: +12, dressyr: +12, galopp +12, trav: +12, hoppning: +12

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
11 november 2026
Box:
box 1* vattentråg dusch halm

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma