Frozt

Tjänstgöringstid : 4530 dagar
allmän ranking : 24e
Reserv : 12 862 896 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Musblack
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 8325.55

Uthållighet
1311.535
2623.07
Snabbhet
341.824
683.65
Dressyr
1088.225
2176.45
Galopp
645.4745
1290.95
Trav
225.3435
450.69
Hoppning
550.375
1100.75
Ras: QuarterÅlder: 16 år 8 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 431 kg
Päls: Musblack Född: 15/07/2022
Uppfödare: Frozt Inkomster: 13 556 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0051
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0060
Western pleasure 020198138
Genetisk potential Totalt: 16295.31
Uthållighet4299.00  Galopp2579.65
Snabbhet1860.70  Trav888.84
Dressyr3763.07  Hoppning2904.05
BLUP:
35.89
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4299
4299
4299
4299
Snabbhet
1860.7
1860.7
1860.7
Dressyr
3763.07
3763.07
3763.07
3763.07
Galopp
2579.65
2579.65
2579.65
Trav
888.841
888.841
Hoppning
2904.05
2904.05
2904.05
Denna häst har 1572 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

h 4820.16 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

h 4820.16 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma