Missbrandy

Tjänstgöringstid : 4325 dagar
allmän ranking : 10e
Reserv : 1 277 649 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tennessee Walker Mörkfux
21:00
Energi
67%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 19945.51

Uthållighet
2165.905
4331.81
Snabbhet
1217
2434.00
Dressyr
1965.82
3931.64
Galopp
840.3365
1680.67
Trav
2762.155
5524.31
Hoppning
1021.5375
2043.08
Ras: Tennessee WalkerÅlder: 14 år
Art: RidhästHöjd: 158 cm
Kön: hingstVikt: 428 kg
Päls: Mörkfux Född: 01/09/2022
Uppfödare: Missbrandy Inkomster: 2 773 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0412
Cutting 0000
Trail 0251
Reining 02000
Western pleasure 0123
Genetisk potential Totalt: 16741.10
Uthållighet3609.30  Galopp1582.08
Snabbhet2026.31  Trav4416.06
Dressyr3273.09  Hoppning1834.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Rank iƞνictʋs
Moder: Rank iƞνictʋs
Tennessee Walker
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3609.3
3609.3
3609.3
3609.3
Snabbhet
2026.31
2026.31
2026.31
Dressyr
3273.09
3273.09
3273.09
3273.09
Galopp
1582.08
1582.08
Trav
4416.06
4416.06
4416.06
4416.06
Hoppning
1834.26
1834.26
1834.26
Denna häst har 1617 ypperlighetsstjärnor.

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Rank är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Rank är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 3
arbreStamtavla
chevalAvkomma