Hrina04

Tjänstgöringstid : 577 dagar
allmän ranking : 887e
Reserv : 9 350 995 equus
Ägarhistorik

Puercoespín

companionporcepic1
12:00
Energi
94%
Hälsa
100%
Moral
97%

Färdigheter

Totalt: 14324.05

Uthållighet
811.325
1622.65
Snabbhet
1127.7
2255.40
Dressyr
1889.871
3779.74
Galopp
1288.816
2577.63
Trav
1664.4905
3328.98
Hoppning
379.822
759.64
Ras: LusitanoÅlder: 18 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 526 kg
Päls: Svart Född: 27/09/2022
Uppfödare: Hrina04 Inkomster: 1 666 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0115
Travlopp 0101
Fälttävlan 0112
Hästhoppning 0241
Dressyr 0022
Genetisk potential Totalt: 14303.89
Uthållighet1614.87  Galopp2579.71
Snabbhet2249.07  Trav3333.52
Dressyr3774.76  Hoppning751.95
BLUP:
65.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Pacific CƦʘᏔֆ
Moder: 20 Automatiserat köp
Lusitano
100.0%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1614.87
1614.87
1614.87
Snabbhet
2249.07
2249.07
2249.07
Dressyr
3774.76
3774.76
3774.76
3774.76
Galopp
2579.71
2579.71
2579.71
Trav
3333.52
3333.52
3333.52
3333.52
Hoppning
751.955
751.955
Denna häst har 1373 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

tapisclassique2xrouge2** engelskt schabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bande2xrouge2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

companionporcepic1Puercoespín

trav: +2

bonusanimatedavatarcoatAnimerad avatar-päls

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11


Ridcenter

Fram till:
7 november 2026
Box:
box 2** lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 6
arbreStamtavla
chevalAvkomma