elinnoj

Tjänstgöringstid : 1674 dagar
allmän ranking : 342a
Reserv : 14 106 996 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Tinker Körsbärsbrun tobiano
22:00
Energi
23%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 5744.48

Uthållighet
926.1165
1852.23
Snabbhet
197.632
395.26
Dressyr
610.9565
1221.91
Galopp
351.63
703.26
Trav
171.5475
343.10
Hoppning
614.3575
1228.71
Ras: TinkerÅlder: 7 år
Art: RidhästHöjd: 159 cm
Kön: stoVikt: 492 kg
Päls: Körsbärsbrun tobiano Född: 05/11/2022
Uppfödare: elinnoj Inkomster: 1 913 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0431
Cutting 0133
Trail 0162
Reining 0920
Western pleasure 0621
Genetisk potential Totalt: 6439.59
Uthållighet1658.05  Galopp1079.96
Snabbhet580.83  Trav575.72
Dressyr1348.89  Hoppning1196.13
BLUP:
47.17
-100 0+100

Ursprung

Fader: Cookie
Moder: Constantine Ocean Melody~
Tinker
93.7%
Knabstrup
3.2%
Argentinsk Criollo
3.2%

Utmärkt egenskap

Uthållighet
1658.05
1658.05
1658.05
Snabbhet
580.838
580.838
Dressyr
1348.89
1348.89
Galopp
1079.96
1079.96
Trav
575.721
575.721
Hoppning
1196.13
1196.13
Denna häst har 586 ypperlighetsstjärnor.

curepiedHovkrats

dressyr: +8

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapiswestern2xvertbleu2** westernschabrak

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonnet2xvertbleu2** Luva

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bande2xbleu2** Benlindor

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2

bonuscouleurFärg

uthållighet: +2, snabbhet: +2, dressyr: +2, galopp +2, trav: +2, hoppning: +2


Ridcenter

Felicitaz är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma