Jena66

Tjänstgöringstid : 3571 dagar
allmän ranking : 6e
Reserv : 21 836 546 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Quarter Konstantskimmel
21:00
Energi
26%
Hälsa
33%
Moral
92%

Färdigheter

Totalt: 15522.21

Uthållighet
2504.4385
5008.88
Snabbhet
293.0095
586.02
Dressyr
2189.934
4379.87
Galopp
1168.6245
2337.25
Trav
225.9575
451.92
Hoppning
1379.1415
2758.28
Ras: QuarterÅlder: 27 år 4 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: stoVikt: 462 kg
Päls: Konstantskimmel Född: 01/12/2022
Uppfödare: Jena66 Inkomster: 21 957 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0001
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 019422272
Genetisk potential Totalt: 17272.32
Uthållighet4557.70  Galopp2734.40
Snabbhet1972.99  Trav942.04
Dressyr3987.73  Hoppning3077.45
BLUP:
75.70
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4557.7
4557.7
4557.7
4557.7
Snabbhet
1972.99
1972.99
1972.99
Dressyr
3987.73
3987.73
3987.73
3987.73
Galopp
2734.4
2734.4
2734.4
Trav
942.049
942.049
Hoppning
3077.45
3077.45
3077.45
Denna häst har 1670 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +17, snabbhet: +17, dressyr: +17, galopp +17, trav: +17, hoppning: +17

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +8, dressyr: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

etoileimmortelOdödlighetskraftstjärna

uthållighet: +10, snabbhet: +10, dressyr: +10, galopp +10, trav: +10, hoppning: +10


Ridcenter

Namn:
Fram till:
10 november 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

PUSH JENA är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma