Zerona

Tjänstgöringstid : 2694 dagar
allmän ranking : 80e
Reserv : 1 302 777 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Hannoveranare Mörkbrun
16:00
Energi
21%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 3876.23

Uthållighet
204.383
408.77
Snabbhet
336.187
672.37
Dressyr
422.427
844.85
Galopp
342.1315
684.26
Trav
98.6645
197.33
Hoppning
534.322
1068.64
Ras: HannoveranareÅlder: 1 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 163 cm
Kön: stoVikt: 317 kg
Päls: Mörkbrun Född: 11/03/2023
Uppfödare: Nygården

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 17733.64
Uthållighet2027.92  Galopp2995.87
Snabbhet3349.28  Trav968.07
Dressyr3703.32  Hoppning4689.18
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2027.92
2027.92
2027.92
Snabbhet
3349.28
3349.28
3349.28
3349.28
Dressyr
3703.32
3703.32
3703.32
3703.32
Galopp
2995.87
2995.87
2995.87
Trav
968.074
968.074
Hoppning
4689.18
4689.18
4689.18
4689.18
4689.18
Denna häst har 1715 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +7, snabbhet: +7, dressyr: +7, galopp +7, trav: +7, hoppning: +7


Ridcenter

Fram till:
19 oktober 2026
Box:
box 1*

Träning

pictoalertS 17733.64 kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 1 år 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalertS 17733.64 kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 1 år 6 månader nu!

Information