connemaraz

Tjänstgöringstid : 1265 dagar
allmän ranking : 670e
Reserv : 20 123 996 equus
Ägarhistorik
Ponny Connemara Gulvit
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 11047.25

Uthållighet
1856.435
3712.87
Snabbhet
394.116
788.23
Dressyr
1454.935
2909.87
Galopp
308.9365
617.87
Trav
186.095
372.19
Hoppning
1323.11
2646.22
Ras: ConnemaraÅlder: 11 år 6 månader
Art: PonnyHöjd: 148 cm
Kön: hingstVikt: 421 kg
Päls: Gulvit Född: 22/03/2023
Uppfödare: connemaraz Inkomster: 895 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0010
Western pleasure 02000
droite
Genetisk potential Totalt: 11643.38
Uthållighet3091.89  Galopp1340.11
Snabbhet1957.32  Trav631.43
Dressyr2421.39  Hoppning2201.23
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3091.89
3091.89
3091.89
3091.89
Snabbhet
1957.32
1957.32
1957.32
Dressyr
2421.39
2421.39
2421.39
Galopp
1340.11
1340.11
Trav
631.432
631.432
Hoppning
2201.24
2201.24
2201.24
Denna häst har 1109 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +13, snabbhet: +13, dressyr: +13, galopp +13, trav: +13, hoppning: +13

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sellewestern3x3*** Westernsadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

bridewestern3x3*** Westernträns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

cramponsBroddar

uthållighet: +12

tapiswestern1x1* westernschabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
13 november 2026
Box:
box 1* lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDenna häst har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 2
arbreStamtavla
chevalAvkomma