Ciina

Tjänstgöringstid : 5306 dagar
allmän ranking : 50e
Reserv : 239 630 equus
Ägarhistorik
14:00
Energi
47%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 21205.54

Uthållighet
1785.31
3570.62
Snabbhet
2222.8745
4445.75
Dressyr
1995.33
3990.66
Galopp
333.955
667.91
Trav
3054.8845
6109.77
Hoppning
1210.415
2420.83
Ras: Fransk travareÅlder: 25 år 2 månader
Art: RidpegasusHöjd: 167 cm
Kön: stoVikt: 536 kg
Päls: Fux Född: 18/02/2024
Uppfödare: Ciina Inkomster: 108 868 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Barrel race 0004
Cutting 0447
Trail 0635
Reining 01763
Western pleasure 0000
droite
Genetisk potential Totalt: 19699.60
Uthållighet3328.09  Galopp1075.26
Snabbhet4113.60  Trav5208.64
Dressyr3720.64  Hoppning2253.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3328.09
3328.09
3328.09
3328.09
Snabbhet
4113.61
4113.61
4113.61
4113.61
Dressyr
3720.64
3720.64
3720.64
3720.64
Galopp
1075.26
1075.26
Trav
5208.65
5208.65
5208.65
5208.65
5208.65
Hoppning
2253.35
2253.35
2253.35
Denna häst har 1913 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

sangmedusePegas

uthållighet: +3, snabbhet: +4, dressyr: +4

pommeorGuldäpple

uthållighet: +11, snabbhet: +11, dressyr: +11, galopp +11, trav: +11, hoppning: +11

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8

clochesBoots

snabbhet: +6, dressyr: +6, hoppning: +6

eperonsSporrar

uthållighet: +9, snabbhet: +9, dressyr: +9, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

longeLongerlina

dressyr: +12, galopp +10, trav: +10

bridewesternposeidonPoseidons träns

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

sellewesternposeidonPoseidons sadel

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

cramponsBroddar

trav: +12

tapiswesternposeidonPoseidons schabrak

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bonnetposeidonPoseidons luva

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6

bandeposeidonPoseidons lindor

uthållighet: +6, snabbhet: +6, dressyr: +6, galopp +6, trav: +6, hoppning: +6


Ridcenter

Aurora 19699.60 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationwesternDetta sto har inriktningen Westernridning.

Fortplantning

Information

Nästa betäckning: 25 år 8 månader
reproductionBetäckningar: 5
arbreStamtavla
chevalAvkomma