Starc

Tjänstgöringstid : 3088 dagar
allmän ranking : 74e
Reserv : 135 949 395 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Fransk travare Fux
11:00
Energi
92%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 21082.64

Uthållighet
1335.23
2670.46
Snabbhet
2473.6335
4947.27
Dressyr
2237.4355
4474.87
Galopp
649.823
1299.65
Trav
3132.1565
6264.31
Hoppning
713.0415
1426.08
Ras: Fransk travareÅlder: 15 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 170 cm
Kön: stoVikt: 480 kg
Päls: Fux Född: 25/04/2025
Uppfödare: sofia2000 Inkomster: 3 920 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0120
Travlopp 0152214
Fälttävlan 0227
Hästhoppning 0256
Dressyr 01821
Genetisk potential Totalt: 19641.18
Uthållighet3317.61  Galopp1071.83
Snabbhet4099.14  Trav5193.76
Dressyr3710.83  Hoppning2248.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
3317.61
3317.61
3317.61
3317.61
Snabbhet
4099.14
4099.14
4099.14
4099.14
Dressyr
3710.83
3710.83
3710.83
3710.83
Galopp
1071.84
1071.84
Trav
5193.76
5193.76
5193.76
5193.76
5193.76
Hoppning
2248
2248
2248
Denna häst har 1907 ypperlighetsstjärnor.

centre Ridcenterbonusar

uthållighet: +17, snabbhet: +17, dressyr: +17, galopp +17, trav: +17, hoppning: +17

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

peigneMankam

uthållighet: +4, snabbhet: +4

curepiedHovkrats

dressyr: +8

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Ridcenter

Fram till:
6 december 2026
Box:
box 3*** vattentråg dusch lin
Fördelar:
foder havre morot sörp 3*** engelsk sadel 3*** engelskt träns 1* engelskt schabrak 1* luva 1* benlindor

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma