Vättaberget

Tjänstgöringstid : 113 dagar
allmän ranking : 1831a
Reserv : 334 724 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Brun
13:00
Energi
31%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 792.86

Uthållighet
75.714
151.43
Snabbhet
87.13
174.26
Dressyr
65.0685
130.14
Galopp
37.2785
74.56
Trav
110.8475
221.69
Hoppning
20.3935
40.79
Ras: LusitanoÅlder: 1 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 155 cm
Kön: stoVikt: 302 kg
Päls: Brun Född: 09/08/2025
Uppfödare: -Jessie-

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 19250.40
Uthållighet2929.05  Galopp2630.94
Snabbhet3370.69  Trav4288.24
Dressyr4592.21  Hoppning1439.27
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2929.05
2929.05
2929.05
Snabbhet
3370.69
3370.69
3370.69
3370.69
Dressyr
4592.21
4592.21
4592.21
4592.21
4592.21
Galopp
2630.94
2630.94
2630.94
Trav
4288.24
4288.24
4288.24
4288.24
Hoppning
1439.27
1439.27
Denna häst har 1868 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

█ █ █ S är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

pictoalert█ █ █ S kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara 1 år 6 månader nu!

Fortplantning

pictoalert█ █ █ S kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara 1 år 6 månader nu!

Information