Tessimmi

Tjänstgöringstid : 2156 dagar
allmän ranking : 12e
Reserv : 26 411 226 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Lusitano Avblekbar skimmel
21:00
Energi
39%
Hälsa
100%
Moral
85%

Färdigheter

Totalt: 33569.76

Uthållighet
1895.753
3791.51
Snabbhet
2637.6405
5275.28
Dressyr
4434.081
8868.16
Galopp
3022.2785
6044.56
Trav
3910.422
7820.84
Hoppning
884.707
1769.41
Ras: LusitanoÅlder: 11 år 6 månader
Art: RidhästHöjd: 162 cm
Kön: hingstVikt: 466 kg
Päls: Avblekbar skimmel Född: 12/03/2026
Uppfödare: Tessimmi Inkomster: 1 303 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 00712
Hästhoppning 02060
Dressyr 0300
Genetisk potential Totalt: 25645.35
Uthållighet2896.49  Galopp4617.68
Snabbhet4030.01  Trav5974.67
Dressyr6774.76  Hoppning1351.73
BLUP:
100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
2896.49
2896.49
2896.49
Snabbhet
4030.01
4030.01
4030.01
4030.01
Dressyr
6774.76
6774.76
6774.76
6774.76
6774.76
6774.76
Galopp
4617.69
4617.69
4617.69
4617.69
4617.69
Trav
5974.67
5974.67
5974.67
5974.67
5974.67
Hoppning
1351.73
1351.73
Denna häst har 2508 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

falabellaFalabella

uthållighet: +9, dressyr: +8, hoppning: +7

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bonnet1x1* Luva

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

bande1x1* Benlindor

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1

heracleshorseshoescsoHerakles hästsko – Hästhoppning

snabbhet: +8, dressyr: +8, hoppning: +14


Ridcenter

Hi / T4 är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDenna häst har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

Hi / T4 är en laghäst och kan därför inte avlas.
reproductionBetäckningar: 6
arbreStamtavla
chevalAvkomma