Syrax

Tjänstgöringstid : 2786 dagar
allmän ranking : 2a
Reserv : 36 873 649 equus
Ägarhistorik
Föl Fransk travare Fux
08:00
Energi
80%
Hälsa
100%
Moral
94%

Färdigheter

Totalt: 8250.56

Uthållighet
696.935
1393.87
Snabbhet
861.582
1723.16
Dressyr
779.169
1558.34
Galopp
224.904
449.81
Trav
1090.814
2181.63
Hoppning
471.877
943.75
Ras: Fransk travareÅlder: några timmar
Art: RidhästHöjd: 94 cm
Kön: stoVikt: 94 kg
Päls: Fux Född: 13/10/2026
Uppfödare: Syrax

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!
Genetisk potential Totalt: 27175.76
Uthållighet4591.14  Galopp1481.58
Snabbhet5675.77  Trav7185.86
Dressyr5132.87  Hoppning3108.54
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
4591.14
4591.14
4591.14
4591.14
4591.14
Snabbhet
5675.77
5675.77
5675.77
5675.77
5675.77
Dressyr
5132.87
5132.87
5132.87
5132.87
5132.87
Galopp
1481.58
1481.58
Trav
7185.86
7185.86
7185.86
7185.86
7185.86
7185.86
Hoppning
3108.54
3108.54
3108.54
3108.54
Denna häst har 2661 ypperlighetsstjärnor.

Detta sto har inga bonusar.


Ridcenter

Ridhäst Fux
S är inte 6 månader gammal än och bor fortfarande med sin mamma. Därför behöver du inte inackorderna henne på ett ridcenter.

Träning

pictoalertS kommer att kunna tränas vid 2 år.
Hon är bara några timmar nu!

Fortplantning

pictoalertS kommer att kunna betäckas vid 2 år 6 månader.
Hon är bara några timmar nu!

Information