Ow

Tjänstgöringstid : 3788 dagar
allmän ranking : Orankad
Reserv : ∞
Ägarhistorik
Ridhäst Efemär KWPN Gulbrun
09:00
Energi
100%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 341.41

Uthållighet
17.0705
34.14
Snabbhet
32.4345
64.87
Dressyr
39.2625
78.53
Galopp
25.606
51.21
Trav
22.192
44.38
Hoppning
34.1415
68.28
Ras: Efemär KWPNÅlder: 13 år
Art: RidhästHöjd: 160 cm
Kön: stoVikt: 480 kg
Päls: Gulbrun Född: 16/10/2026
Uppfödare: Sepulchure17 Inkomster: 2 457 Equus

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0800
Travlopp 0200
Fälttävlan 01811
Hästhoppning 01100
Dressyr 0400
Genetisk potential Totalt: 341.41
Uthållighet34.14  Galopp51.21
Snabbhet64.86  Trav44.38
Dressyr78.52  Hoppning68.28
BLUP:
100.00
-100 0+100

Ursprung

Fader: Ouranos
Moder: Gaia
Efemär KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** Engelsk sadel

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

brideclassique3x3*** Engelskt träns

uthållighet: +3, snabbhet: +3, dressyr: +3, galopp +3, trav: +3, hoppning: +3

tapisclassique1x1* engelskt schabrak

uthållighet: +1, snabbhet: +1, dressyr: +1, galopp +1, trav: +1, hoppning: +1


Transient Glory är en efemär häst.

De efemära hästarna besöker din avelsgård under begränsad tid.

Du kan sköta om dem, träna dem, ställa upp i tävlingar med dem och avla dem för att vinna priser och klättra i spelarrankningen.

De kan inte inackorderas på ett ridcenter.

De åldras i steg om 6 månader.

De här hästarna kan inte säljas.

Ridcenter

Transient Glory är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Tävlingar

specialisationclassiqueDetta sto har inriktningen Engelsk ridning.

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 1
arbreStamtavla
chevalAvkomma