Trollis

Tjänstgöringstid : 186 dagar
allmän ranking : 344e
Reserv : 3 342 746 equus
Ägarhistorik
Ridhäst Selle français Gulbrun
13:00
Energi
35%
Hälsa
100%
Moral
100%

Färdigheter

Totalt: 1928.69

Uthållighet
85.1215
170.24
Snabbhet
258.9955
517.99
Dressyr
267.8425
535.68
Galopp
69.53
139.06
Trav
60.3
120.60
Hoppning
222.5545
445.11
Ras: Selle françaisÅlder: 3 år 2 månader
Art: RidhästHöjd: 167 cm
Kön: hingstVikt: 511 kg
Päls: Gulbrun Född: 23/08/2023
Uppfödare: S.H.I.E.L.D

Utrustning

inga för närvarande!

Föremål

inga för närvarande!

Vinster

trophee trophee2 trophee3
Galopplopp 0000
Travlopp 0000
Fälttävlan 0000
Hästhoppning 0000
Dressyr 0000
Genetisk potential Totalt: 7214.25
Uthållighet933.44  Galopp751.80
Snabbhet1688.01  Trav644.26
Dressyr1338.31  Hoppning1858.42
BLUP:
-73.05
-100 0+100

Utmärkt egenskap

Uthållighet
933.442
933.442
Snabbhet
1688.01
1688.01
1688.01
Dressyr
1338.31
1338.31
Galopp
751.801
751.801
Trav
644.267
644.267
Hoppning
1858.42
1858.42
1858.42
Denna häst har 664 ypperlighetsstjärnor.

cravacheRidspö

dressyr: +4, galopp +9, trav: +9, hoppning: +9

curepiedHovkrats

dressyr: +8

potgraisseStor burk med fett

uthållighet: +8, snabbhet: +8


Ridcenter

Gulbrun 2% är inte registrerad på ett ridcenter än.

Träning

Uthållighet
Snabbhet
Dressyr
Galopp
Trav
Hoppning

Fortplantning

Information

reproductionBetäckningar: 0
arbreStamtavla
chevalAvkomma